
Високий стелаж для дому, драбинка, з ДСП 6 відкритих відсіку, колір Чорний
2 545 ₴
- В наличии
- Код: СТЛ-2-Чн
+380 (63) 810-01-01
менеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високий стелаж для дому, драбинка, стильний і універсальний.
Вам набрид надлишок сходових стійок, які виглядають однаково? Тоді ви можете придбати цей стильний стелаж, прямо зараз.
Станьте законодавцем моди і побалуйте себе захопленими поглядами ваших гостей.
Тут сучасний дизайн зустрічає не займає великої площі. У стелажі достатньо місця для книг, рослин або всіх ваших декоративних предметів.
- Практична декоративна сходова полиця з 6 просторими відділеннями.
- Може використовуватися як книжкова полиця, перегородка, офісна полку чи багато іншого.Колір: венге магія
- Легка у догляді, міцна поверхня з ламінованим покриттям.


| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 1600 мм |
| Глубина этажерки | 290 мм |
| Высота этажерки | 1550 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1600 мм |
| Глубина стеллажа | 290 мм |
| Высота стеллажа | 1550 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| колір | |
| Колір ДСП | Чорний |
- Цена: 2 545 ₴


