
Зручний столик журнальний, кавовий столик, колір Антрацит
3 580 ₴
- Под заказ
- Код: ЖС-1-Антр
Отправка с 14 июня 2026+380 (63) 810-01-01
менеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна тумбочка
Цей стильний і практичний приставний столик універсальний і доступний в різних кольорах, які ідеально поєднуються з існуючою меблями. Сучасний дизайн відрізняється злегка геометричною структурою з тонким силуетом і вбудованою полицею під столом, яка ідеально підходить для зберігання журналів, книг і багато чого іншого. Приставний столик поставляється в розібраному вигляді, його потрібно зібрати вдома.
Інформація про продукт- Матеріал стільниці: деревний матеріал
- Матеріал рами: деревний матеріал
- Вимагається складання: Так
Можливі варіанти по кольорах:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 580 мм |
| Глубина столика | 550 мм |
| Длина столика | 550 мм |
| колір | |
| Колір ДСП | Антрацит |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Тип мебели | Журнальні столики |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Антрацит |
| Цвет ДСП | Антрацит |
- Цена: 3 580 ₴







