
Компьютерный стол 2 в 1 (стол-стеллаж) цвет стол для компьютера Черний
2 414 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: СЛ-51-Чор
Сучасність, зручність і практичність йдуть пліч-о-пліч з цим незвичайним письменним столом, який привноситиме сучасний стиль і геніальність в економії місця. Простота та естетичність, підкреслюють його мінімалістську привабливість, а вбудована книжкова шафа забезпечує ідеальне місце для зберігання не тільки книг, але і безлічі корисних речей для дому та офісу ( кімнатних рослин, документів, канцелярського приладдя та багато іншого).
Функції
Легке складання
Інформація про продукт
Матеріал виробу: ЛДСП
Потрібно складання для дорослих: Так - (комплектується докладною інструкцією для складання)
Можливі варіанти за кольорами:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Дуб сонома |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 145 мм |
| Глубина стола | 55 мм |
| Ширина стола | 120 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | стол |
| Толщина ДСП | 16 мм |
| Форма стола | Прямой (линейный) |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 2 414 ₴


