
Комод в спальню с пятью выдвижными ящиками, комод в прихожую, цвет Черный
4 409 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: КМ-5-60-Чор
+380 (63) 810-01-01
менеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістський скандинавський дизайн можна знайти в цьому комоді. Цей елегантний дизайн вирізняється високим квадратним силуетом. Ящики з металевими напрямними на кулькопідшипниках забезпечують удосталь місця для одягу, постільної білизни або настільних ігор, а плоска верхня частина ідеально підходить для розміщення фотографій у межах, зарядній станції або стильного світильника. Комод універсальний і може стояти окремо на чотирьох ніжках, що додається, або кріпитися до стіни за допомогою доданого обладнання.


| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 121 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет ДСП | Чорний |
- Цена: 4 409 ₴



