
Стильний журнальний столик ЖБК-3, Білий
1 492 ₴
- В наличии
- Код: ЖСК-3-Біл
+380 (63) 810-01-01
менеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний журнальний столик Бліц
Журнальний столик ЖБК-3 - функціональна модель, яка впишеться в будь-який інтер'єр. Чотири відкриті ніші дозволять організувати впорядковану систему зберігання різноманітних дрібниць. Столик обладнаний поворотними коліщатками ідеально стане біля ліжка чи дивана.
Характеристики:
Матеріал: ЛДСП.
Максимальне навантаження на стільницю: 18 кг.
Максимальне навантаження на нішу 7 кг.
Обладнаний коліщатками.
Орієнтація складання: тільки так, як на зображенні.
Можливі варіанти за кольорами:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 12 кг |
| Высота столика | 510 мм |
| Глубина столика | 545 мм |
| Длина столика | 950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Тип мебели | Журнальные столики |
| Цвет ДСП | Білий |
- Цена: 1 492 ₴







