
Прикроватный журнальный столик, кофейный столик магия Белый
925 ₴
- В наличии
- Код: ЖС-8-Біл
+380 (63) 810-01-01
менеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей журнальний столик з ажурним дизайном і геометричною формою додасть особливого шарму вашій кімнаті. Бічне відділення цього приставного столика пропонує додаткове місце для зберігання документів, скатертин, серветок або інших речей, щоб ваш стіл був чистим і охайним. Крім того, його легко чистити вологою ганчіркою. Цей журнальний столик також легко збирається.
Ламіноване покриття ДСП стійке до подряпин.
Характеристики:
- Матеріал виготовлення: Ламіноване ДСП 16 мм.
- Крайка: ПВХ 0,5 мм
Можливі варіанти за кольорами:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 10 кг |
| Высота столика | 430 мм |
| Глубина столика | 400 мм |
| Длина столика | 400 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип этажерки | прямая |
- Цена: 925 ₴





