
Прикроватный журнальный столик, кофейный столик Дуб сонома
1 457 ₴
- В наличии
- Код: ЖС-9-Сон
Приліжковий журнальний столик ЖС-9
Геометричний дизайн і чисте оздоблення надають цьому журнальному столику сучасну привабливість, привносячи сучасний мінімалістський стиль у ваш будинок. Стіл доступний у різних кольорах, щоб відповідати вашому інтер'єру, і має вбудовані полиці для зберігання мультимедіа, електроніки, ігор та багато іншого. Потрібно збирання.
Особливості
Підходить для дитячих кімнат, ігрових кімнат, терас, дворів, зимових садів та віталень.
Догляд: протирайте поверхні вологою ганчіркою та уникайте агресивних миючих засобів.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Ламіноване ДСП 16 мм.
Край: ПВХ 0,5 мм
Можливі варіанти за кольорами:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 14 кг |
| Высота столика | 400 мм |
| Глубина столика | 500 мм |
| Длина столика | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Корпус (каркас) этажерки | ДСП ламинированная |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип этажерки | прямая |
- Цена: 1 457 ₴




