
Компьютерный стол (с ящиком, дверкой и нишами), стол офисный, стол для школьника, цвет Дуб сонома/Белый
3 507 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: СЛТ-1-Сон+Біл
Цей письмовий стіл відрізняється простим лаконічним дизайном та функціональністю. У столі вмонтована тумба, з одним висувним ящиком, який висувається дуже легко і також м'яко закривається, за рахунок якісних кулькових напрямних. Дно кожної шухляди врізається по колу в ДСП і комплектується додатковою деталлю, яка служить як ребро жорсткості для того, щоб дно ящика не продавлювалося під вагою завантажених у нього речей. Також є додаткові ніші як відкриті, так і закриті дверцятами.
Фурнітура може трохи відрізнятися від фото
Інформація про продукт
Матеріал виробу: ЛДСП
Потрібне складання для дорослих: Так - (комплектується докладною інструкцією для складання)
Товщина стільниці 16 мм
Можливі варіанти за кольорами:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нагода |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Дуб сонома + белый |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 743 мм |
| Глубина стола | 915 мм |
| Ширина стола | 1190 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | стол |
| Особенности | Полка для оргтехники |
- Цена: 3 507 ₴



