
Табурет простий з ЛДСП, колір БІЛій
612 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТБ-2-Біл
+380 (63) 810-01-01
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При облаштуванні обідньої зони на кухні не останню роль відіграє питання економії місця. З цієї точки зору компактна невелика табуретка – раціональний вибір, адже після сніданку або вечері її можна повністю засунути під стіл, щоб вона не заважала проходу. Стінки табурету з'єднані центральною царгою, що забезпечує міцність та стійкість конструкції. Технологічні отвори на зовнішній стороні боковин закриті декоративними заглушками в тон декору. Витримує навантаження до 120 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нагода |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота табуретки | 450 мм |
| Глубина табуретки | 350 мм |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Тип меблів | табуретка |
| Толщина ДСП | 16 мм |
| Форма столу | Квадратний |
| Цвет ДСП | Дуб Сонома |
| Ширина табуретки | 350 мм |
- Ціна: 612 ₴




